Asked by Prem Basnet

on 29/3/20

hi doctors mero chest ko pochadi tira dukcha k vaako hola lagvak 3 weeks jati vayo dukhna lagako 1 week agi xray garako normal nai cha vancha so kati katibela halka chest ni pain huncha kina hola can you please help me

Replies to question

Post Reply

thanks alot sir

Answered on 7/4/20
Dr. Anand Prajapati

General Physician

thank you for detail info. burning type pain in upper part of abdomen or chest sometimes acidity le grda ni huncha. in case you not feeling well enough. antacid or pantoprazole use garda huncha. of course smoking le acidity and gastric ulcer even worse tumor ni hunch. so it's smart to quiet it

Answered on 2/4/20

sorry doctor malai khasai jankari thiyana paila malaine sathile advise dinu vaako online ni inquiry garna sakincha vanyara so, ma Prem Basnet . sex male ma 26 year ko vaya ghar Dang Ghorahi hal basai chai Portugal hijo dekhi chai halka huncha ni like burning jasto feel huncha chest ma aile sam fecer cough ta vaako chaina paila teti saro ta haina bt monthma 8 10 palta smoke and drinks garthia bt 2 month vayo drinks smoke ke garako chaina ani utano paryara sutda halka difficult vaako jasto huncha bt side bata sutda tesyo ke feel hudaina Thank you dr for your advise

Answered on 30/3/20
Dr. Anand Prajapati

General Physician

samsya post garda ali afno barema detail information dida sajilo huncha. age ,sex paile dekhi kunai samsya jasto smoking / diabetes or blood pressure cha /chaina etc le hamilai help garcha. anyway, if nonsmoker ho fever cough chaina vane tapaiko samsya simply chest ko musculoskeletal pain huna sakcha. muscle strain due to sleeping position or activities..take tablet Flexion with tablet pepsa 10mg thrice a day for 3days.hope you feel better.

Answered on 29/3/20

Chest को पछाडी भनेको कुन भागमा? के गर्दा बढी हुन्छ? कति वर्ष हुनुभो? सुगर प्रेसर केही समस्या छ? दुखीरहन्छ कि कैलेकहि दुख्ने? पुरानो एक्सरे को फोटो सहित विशेषज्ञसंग परामर्श गर्न यो लिन्कमा जानुहोला: https://www.hamrodoctor.com/doctor/dr-bhupendra-shah

Answered on 29/3/20

can any one suggest

Answered on 29/3/20

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤