Asked by Anonymous User

on 1/5/20

hello sir namasker.malai pisab polne problem 8 month aagi bhata vayako cha .doctor lai ni dhakaya .sabai pisab ko result normal cha .urin caltchar ni garaya 3 palta samma normal 6 vannu vo .ultra sound ni gare 2 times khi china vannu vo .sindoscopy gareyeara herda halka ghau jasto dhakiyako thieo ureathra ma dabai ni liya .halka thik vayo ra ma bidesh gaya aaile tei problum fari vayera tanab ma chu . k garda huncha khi salla dinu hola .nepal aaune lageko corona le sabai bhato banda gari diyo.diyo.diyo.diyo.pisab na aauda khi hunna jaba pisab aayo aani polcha .

Replies to question

Post Reply

कस्तो छ एकपटक नहेरी यकिन भन्न गाह्रो हुन्छ! ऐले पानी बढी खानुहोला! अस्पताल खुलेपछि गएर डाक्टरलाई भेटी परिक्षण गराउनुहोला!

Answered on 3/5/20

linga ko ori pari kha blood nasha haru fulekha chan bolls kha sana sana blood nasa haru fulera bahira nai dhakinchan .k yesto huda pani pisab polcha .yesko lagi k dabai khada relef huncha .aru sabai pisab ultrasound ko report normal huda yesle po aasar garako ho ki ..

Answered on 2/5/20

sir bidesh ma chu online doctor saga kura garna charge tirnu parne rahicha ya bhata paymant garna ni mildina rahi6 .pisab na polne international madican k hola tha pauna sake kinara khadai garda hunthieo ki ...

Answered on 2/5/20

कति पहिले हो त्यो पिसाब जाच गरेको? धेरै पहिले गरेको भए एकपटक फेरि गर्दा राम्रो हुन्थ्यो! पानी बढी खानुहोला! सरसफ़ाइअमा ध्यान दिनुहोला! अस्पताल खुलेपछि सकिन्छ भने एकपटक फेरि पिसाब जाच गरेर त्यहि अनुसार डाक्टरको सल्लाह लिएर गनुहोला! मुत्र रोग विशेसग्य संग अनलाईन परामर्श लिन यो लिंकमामा जानुहोला: https://www.hamrodoctor.com/doctor/dr-krishna-kaji-bhomi

Answered on 2/5/20

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤