Asked by sagar pandey

on 1/6/20

dr sir namastee ma ahile visit ma dubai ma chu corona ko karan le nepal farkina sakina mero samsya every time mero pet ufriyejasto mahasus hunch every time ani rati sudda purai sarir ma jham jham garxa ani nindra ma nai ma jahskinchu wrist ma pani mero palpatations every time dekhincha k bhako ho kei sallah sujab rati sutda kesaile hane jasto huncha sarir ma jhatka lage jasto chest ma halliyeko mahasus huncha

Replies to question

Post Reply

sir ma nepal aayepaxi hajur sanga bhetna lai k garnu parla ho malai dr santa kumar das sir le consult with psychiatrist bhanera bhannu bhayeko pani thiyo

Answered on 3/6/20

Sir i want to ask another question that my pulse is seeing in my wrist,breast chest And stomach every time it is worried or not my ecg test is normal plz reply me and thanks for your answer

Answered on 3/6/20
Asst. Prof. Dr. Suman Prasad Adhikari

Consultant Psychiatrist , 3 Years of practice

Possibly you need psychiatrist consultation.

Answered on 2/6/20

मन आत्तिएर त्यस्तो भएको हुन सक्छ। धेरै चिन्ता नलिनुस । आराम गर्नुस। योगा ध्यान शारीरिक व्यायाम गर्नुस । पानी प्रसस्त खानुहोस र सामाजिक सन्जाल धेरै नचलाउनुहोस। थप समस्या परेमा एकपटक चिकित्सकसंग अनलाइन परामर्श लिन यो लिन्कमा जानुहोला: https://www.hamrodoctor.com/doctor/dr-subodh-dahal/

Answered on 2/6/20

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤