Asked by Anonymous User ,44 years

on 25/8/18

namaskar ma yadav kumar karki hal kuwait bata malai euta samasiya paryo ma nepal bata kuwait aayako 15 din bhayo chutty bata ra nepal ma civil hospital ma holbody ra sabai jag garayako theya Dr ramesh pant le hernu bhayako ho ra BP. ra thyroid dabai khadai chhu nepal ma pani 1 maina jati khayako theya kunai samesiya bhayako theyan ra yaha aaya pache mero ghati dukheko chha jastai kaile kai serani namilda dokhchha ni testai dukhai chha daya ra baya lada dukhchha aghadi pachadi ladachai kunai samesiya chain k yo dabaiko karan hoki k ho jankari pauna paya aabharihune theya dhanne bad aausadi ko name maile khadai gareko 1ATECARD 50 RA THYRONORM 25 HO

Replies to question

Post Reply

Hello Yadav jee, Please follow the link below to consult online with ENT Doctors. You can choose any doctor or simply continue to the consultation, we will assign doctor for you. https://www.hamrodoctor.com/consult/general Thank you

Answered on 27/8/18

नमस्कार घाटी दाया र बाया गर्दा दुख्छ अगाडी पछाडी गर्दा दुख्दैन यो दुखाई १५ दिन भयो सुत्न र सिरानीको कारण ले हैन होला मैले धेरै बेचार गरे तर दुखाई चाई तेस्तै सुत्न र सीरानी नमिल्दा दुख्छ तेस्तै छ तर १५ दिन भयो सिरानीको कारण ले हो भनेत निको हुनु पर्ने हो अब त र के मैले कुवैत बाट online कुरा गर्न सक्छु dr. सग फी कति लाग्छ म esewa बाट तिरछु यो मेरो घाटी को बारेमा कुन dr सग कुरा गर्दा राम्रो होला सुजाब दिन मिल्छ भने दिनु होला धन्नेबाद

Answered on 26/8/18

घाटीको कुन भाग दुखेको खुलाउनुभए हुन्थ्यो । कहिलेकाही सुत्ने तरिका नमिलेको कारणले पनि यस्तो समस्या आउन सक्छ । सिरानी र सुत्ने तरिकाको ख्याल गर्नुहोला । घाटीको अगाडी भाग दुखेको भए, सास फेर्न गाह्रो भएको भए नजिकैको अस्पतालमा चिकित्सकलाई देखाएर थाइराइड तथा अन्य जाँच दोहोराउनुहोला। धन्यवाद।

Answered on 26/8/18

Post your Reply

Press Here to type in नेपाली ➤

Recently answered health questions

Your Health and Privacy Matters